PicsArt Photo Studio: Kolaj Yapıcı ve Editör

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.1 MB
  • Version 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma PicsArt
Mobil cihazınızda fotoğraf uygulaması olsun isterseniz PicsArt Photo Studio uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz PicsArt Photo Studio mobil uygulaması fotoğraflarınız konusunda sizlere yardımcı olabilecek kaliteli bir uygulamadır. Sizde sosyal medyalarınızı süsleyecek fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz. 

450 milyondan fazla indirme sayısı ile kaliteli bir uygulama olduğunu kanıtlamış olan PicsArt uygulamasına sizde sahip olabilirsiniz. PicsArt, mobil cihazlarda ücretsiz, kullanımı kolay ve filtrenin çok ötesine geçen bir numaralı fotoğraf editörüdür.

PicsArt'ı indirin ve tüm araçların, efektlerin, kolaj yapıcının, kameranın, ücretsiz küçük resim kütüphanesinin, kullanıcı tarafından oluşturulan milyonlarca çıkartmanın ve çizim araçlarının keyfini çıkarabilirsiniz. PicsArt, müthiş resimler oluşturmanıza, yeni teknikler denemenize ve düzenlemeye açık resimleri müthiş kolajlara ve memes'lere dönüştürerek arkadaşlarınızla eğlenmenize yardımcı olur.

1000'lerce harika özelliğe sahip PicsArt'ın fotoğraf editörü, müthiş resimler oluşturmanız için gerekli olan her şeye sahiptir. Kesmek, kırpmak, esnetmek, klonlamak, metin eklemek ve eğrileri ayarlamak için araçlar içerir.

Ayrıca sanatsal fotoğraf filtreleri, çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar ve belirtme çizgileri içeren bir kütüphaneye sahiptir. İnce ayarlamalar yapmak ve resminizin sadece bir kısmına uygulamak için, tüm araçların fırça modu vardır. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve müthiş metin kaplamaları oluşturmak için yüzlerce yazı tipi sunar. 

Daha Fazla Göster
PicsArt Photo Studio: Kolaj Yapıcı ve Editör indir